Dárkové poukazy

Na všechny masáže lze zakoupit dárkový poukaz bez čekání, jsou k dispozici v salonu a není potřeba je objednávat, stačí přijít v provozní dobu.
Pokud nestihnete, tak se lze domluvit na předání i mimo pracovní dobu a to i o víkendu. Bydlím vedle salonu, tak mohu přijít. V tomto případě je nutno zavolat nebo napsat sms a dohodnout čas předání.

Dárkové poukazy na naše masáže lze zakoupit také v prodejně Albi ve Futuru každý den. pondělí až neděle 9:00-21:00 , ale tam pouze některé vybrané masáže

Poukazy lze také zaslat e-mailem nebo poštou a zaplatit převodem na účet.
Čísla účtů:
281 401 176 /0300 (čsob)
182 909 855 /0600
(moneta)
149 639 7017 /3030 (air bank)
- jako variabilní symbol uvedete číslo poukazu a ten si po přijetí platby na účet zaktivuji.

Platnost poukazu je půl roku, ale není problém prodloužit. To nelze pouze u voucherů zakoupených přes firmu slevomat, kam občas dáme akce, proto hlídejte platnost - mohu prodloužit po zaslání čísla nebo vyměnit za náš voucher s platností půl roku. Pokud je již po platnosti, tak to už bohužel nelze.

Druhy dárkových poukazů
Lze zakoupit masáž dle nabídky nebo vybrat poukaz na masáže dle vlastního výběru v libovolné hodnotě a obdarovaný si poté vybírá masáže dle sebe. Pokud cena převyšuje 1000 Kč, tak si potom vybírá masáže podle ceníku permanentkových slev a poukaz má poté platnost do vyčerpání.

Ukázka některých poukazů:

Tip na luxusní dárek

Rituál královny Kleopatry - nejluxusnější masáž v našem studiu.
Určen pro někoho na kom Vám nejvíce záleží. Masáž provádí masérka
a je určena pro ženy. Cena je 2500 Kč / 2 hod.