Pár bláznů možná nemůže změnit svět, ale může vybudovat vlastní ráj!

Kitt&Café Toulavý ráj

Kočičí útulková záchraná stanice a netradiční kavárna, která pomáhá, milujeme chlupaté kožíšky a umění. U nás je pohoda!

 

Je to už nějaký pátek, co jsme začali pomáhat nechtěným a opuštěným zvířatům. Co si budeme vykládat, přispívat v aukcích, kreslit obrazy a portréty do aukcí, rozvážet materiální pomoc, ujímat se zvířátek - to je všechno krásné a je úžasné vidět, jak se lidé stmelují. Protože každá pomoc, i ta nejmenší, se počítá!

Kitt&Café Toulavý rájKitt&Café Toulavý ráj

Jednou to ale přestane stačit, tak jako nám. Proto Toulavý ráj, kde, jak doufáme, se nám s Vaší pomocí a přízní podaří aspoň trochu změnit ten náš svět. A že ho nezměníme celý? Jasně, že ne. Ale když každý změní kousek svého světa, tak střípek po střípku můžeme změnit mnohé.

Děkujeme, že jste!

S láskou tým Kitt&Café Toulavý ráj

Najdete nás na facebooku nebo přímo na našich stránkách:

facebook - Kitt&Café Toulavý rájwww.toulavyraj.cz

Článek a reportáž o nás:

Kroměřížský deník - Kitt&Café Toulavý ráj TV Nova - Kitt&Café Toulavý ráj

Moje dcerenka, nadšenec do zvířat si splnila svůj sen a já bych jí ráda malou kapkou přispěla. Sice je to až v Kroměříži, ale to nevadí.)) Možná budete mít cestu kolem. Tímto svolávám všechny nadšence do zvířátek, pokud chtějí přispět kočičím pamlskem, stelivem (toho není nikdy dost), sdílením a propagací, tak za každou kapku pomoci budeme rádi. Pokud budete mít zájem, tak lze zanést ke mě do studia a já to poté doručím na místo. Ale nejlépe když kavárnu navštívíte.))

Nejde o klasickou kavárnu, prostě má zvěřinec, pro lidi co mají rádi kočky a chtějí pomoci. Pořádají se tu akce, bazárky, výstavy. Můžete si tu polenošit s kočkou na zádech, zahrát si hry...Je tu veselo a domácí pohodička. A navíc je to moje dcera..takže je patřičně praštěná a snaží se pro lidi vybudovat oázu, kde jim bude dobře, stejně jako se snažím já v masážním studiu.))))

/POZOR NA PODVODNÉ EMAILY SE ŽÁDOSTMI O POMOC PRO ÚTULKY. Vždy si nejdříve osobně ověřit, kam se pomoc posílá, podívat se osobně... množíren a podvodníků je mnoho./