Havajská aloha masáž

Aloha balíček havajské masáže s lávovými kameny + masáž obličeje lávovými kamínky.

Jedná se o velice příjemnou relaxační masáž, provádí se pomocí uvolňujících
i energetizujících hmatů rukou a předloktími. Speciální technika Lomi Lomi a taneční rytmus masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraňuje napětí a stres a nabije Vás pozitivní energií.
Má silný psychický a duchovní efekt - pomůže Vám odpoutat se od reality a soustředit se jen na sebe a úplnou relaxaci.

Účinky masáže: dochází k hluboké regeneraci tkání, uvolňují se svalové spazmy, odstraňují se ze svalů toxické usazeniny, upravuje se činnost lymfatického a žilního systému, harmonizuje se nervový systém, zlepšuje se dýchání, trávení a vyprazdňování, zlepšuje se pohyblivost kloubů, dochází k prokrvení kůže, pomáhá léčit neurózu, nespavost migrény, pomáhá uklidňovat stavy zvýšeného psychického napětí a neklidu, zvyšuje energetickou úroveň.

Kombinace s masáží lávovými kameny což je technika, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu.

Samotná masáž je pro klienta velmi příjemná. Tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich, často se používají také voňavé exotické oleje. Každý, kdo masáž lávovými kameny někdy vyzkoušel, o ní mluví jen s nadšením. Někteří klienti potvrzují, že účinky masáže cítili ještě několik dní po jejím provedení.

Indikace:

  • odstranění stresu a napětí v těle
  • stimulace krevního a lymfatického systému
  • podpora detoxikace těla
  • řešení problémů se spánkem
  • zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí

Omlazující masáž s liftingovým efektem pro Vaši pleť.

1-11472879
Následuje masáž obličeje teplými lávovými kameny, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a uvolnění svalů v oblasti tvářekrku a dekoltu.

K masáži se používá kvalitní bio obličejový olej, který se přidává do nejžádanějších kosmetických přípravků. Vaše pokožka bude dokonale vyživená a krásná. To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

Kdy masáž není vhodná: akutní stavy kardiovaskulární choroby,neléčená hypertenze, žaludeční a jaterní onemocnění, onemocnění ledvin, diabetes, gravidita, šestinedělí, menstruace, hemofilie, záněty žil, jakékoliv zánětlivé a infekční onemocnění, nádorová onemocnění, epilepsie, schizofrenie, TBC, nedávná operace, osteoporoza.

cena:
2 hod / 2000 Kč

 Lze zakoupit i masáž lávovými kameny, kombinace klasické a kameny  60 minut 800Kč