Jak zdokonalit pokožku

  Vysoce účinný zábal a drenážní masáž na boj s celulitidou a přebytečnými tukovými usazeninami.

 

 Thermo samozahřívací zábal z rozdrcených řas Laminaria Digitata aktivuje spalování kalorií a přebytků tuků v organismu, odvádí toxiny, zrychluje lymfatický systém a prohřívá pokožku hluboko do podkoží.

Následná masáž drenážním krémem, který okamžitě proniká do podkoží a napomáhá odstranění neestetických jevů, vyvolaných zadržováním tekutin v organismu,  ještě více napomůže k dokonalejšímu vzhledu problémových partií.

Výsledky jsou viditelné už po první proceduře, pokožka je napnutější a omlazená

Pro co nejlepší efekt se doporučuje 5-10 procedur v rozmezí 3 až 5 dní, ideální pro rychlé výsledky je udělat fofr kúru každý den nebo obden.)))a dodržování pitného režimu, bez kterého se nahromaděný odpad nemůže dostat ven z těla.

90 Minut 1500 Kč, zahrnuje thermo zábal na problémové partie a drenážní masáž

Zvýhodněná cena u předplatného 10 procedur 13000 Kč

 Provádímě obě..můžete se objednat k masérce, nebo kosmetičce

Na tuto masáž objednáváme telefonicky

 

ZÁBAL + LYMFO STROJ

Silně prohřívací drenážní krém proti zadržování vody a na problematické partie a tukové usazeniny. Poradí si s neestetickými tvary a nerovnostmi způsobenými celulitdou.

  • Posiluje krevní oběh

  • Odbourává toxiny

  • Zpevňuje a obnovuje pokožku

Odvodňovací krém, napomáhá odstranění neestetických jevů, vyvolaných zadržováním tekutin v organismu. Doporučuje se na problematické zóny. Mikroskopické řasy s éterickými oleji okamžitě pronikají do pokožky a řeší problém zevnitř. Krém se doporučuje na boj s celulitidou a přebytečnými tukovými usazeninami.

Natřeme problémová místa, zabalíme do folie a zapneme do vaku na přístrojovou lymfodrenáž.

60 minut 500 Kč. Nechcete li do vaku, uložíme pod deku na lehátko, pak je cena 30 minut 300 Kč

Není vhodné pro citlivé jedince a alergiky, krém asi 3 minutky docela pálí, poté ale příjemně hřeje a pokožka je cca tu hodinku červená, což není na škodu.))

 

Doporučujeme 1 aplikaci...a pokud bude vyhovovat tak 5-10 kúr