Čokoládová masáž

Čokoládová masážLuxusní čokoládová masáž je opravdovým pokušením pro všechny milovníky její nádherné vůně. Tato masáž je ve většině relaxačních wellness centrech špičkou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami.

Ponořte se do aromatu horké čokolády a hýčkejte své tělo. Čokoládový olej příjemně prohřeje a uvolní Vaše svaly a přinese to pravé uvolnění. Čokoláda je skvělá! Blahodárný vliv vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí. Jedná se o luxusní relaxační proceduru, která omlazuje pokožku, ničí celulitidu a navozuje dobrou náladu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfiny a serotonin (hormony štěstí).

Aby účinky čokoládové masáže byly co největší, je nezbytné používat pouze vysoce kvalitní čokoládu. Speciální čistě přírodní čokoláda obsahuje 100% kakao. To se před použitím rozehřívá s pár kapkami přírodního mandlového olejem a teplé se aplikuje. Velmi kvalitní čokoláda je i dražší a pokud se masáž provádí čokoládou levnou co má nízké procento kakaa nebo je v ní cukr a kdeco, tak se účinky, které má pravá čokoláda neprojeví. 

Čokoterapie je výjimečným prostředkem nejen proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechává pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády.
Má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci.

Po aplikaci je pokožka vyhlazená a ošetřená - ideální doplněk pro anticelulitidní program.

Ošetření začíná nejprve  peelingem, následuje masáž těla horkou čokoládou, čokoládové ošetření obličeje a relax celého těla v zábalu z čokoládového másla. Jako třešinku na dortu dostanete k mlsání čokoládovou dobrůtku, které kouzelně doladí tu správnou atmosféru.

Kontraindikace:

  • alergie na čokoládu
  • záněty
  • kožní infekce
  • těhotenství
  • infekční nemoci

cena:
2 hodiny/ 2000 Kč

90 minut bez obličeje/ 1500 Kč