Zábaly na tvarování postavy

Vysoce účinný zábal a drenážní masáž na boj s celulitidou a přebytečnými tukovými usazeninami.

Thermo samozahřívací zábal z rozdrcených řas Laminaria Digitata aktivuje spalování kalorií a přebytků tuků v organismu, odvádí toxiny, zrychluje lymfatický systém a prohřívá pokožku hluboko do podkoží.

Následná masáž drenážním krémem, který okamžitě proniká do podkoží a napomáhá odstranění neestetických jevů, vyvolaných zadržováním tekutin v organismu,  ještě více napomůže k dokonalejšímu vzhledu problémových partií. Výsledky jsou viditelné už po první proceduře, pokožka je napnutější a omlazená.

Pro co nejlepší efekt se doporučuje 5-10 procedur v rozmezí 3 až 5 dní, ideální pro rychlé výsledky je udělat fofr kúru každý den nebo obden a dodržování pitného režimu, bez kterého se nahromaděný odpad nemůže dostat ven z těla.

90 Minut 1500 Kč, zahrnuje thermo zábal na problémové partie a drenážní masáž
Zvýhodněná cena u předplatného 10 procedur 13000 Kč

Provádímě obě..můžete se objednat k masérce, nebo kosmetičce
Na tuto masáž objednáváme telefonicky

ZÁBAL + LYMFO STROJ

Silně prohřívací drenážní krém proti zadržování vody a na problematické partie a tukové usazeniny. Poradí si s neestetickými tvary a nerovnostmi způsobenými celulitdou.

  • Posiluje krevní oběh
  • Odbourává toxiny
  • Zpevňuje a obnovuje pokožku

Odvodňovací krém, napomáhá odstranění neestetických jevů, vyvolaných zadržováním tekutin v organismu. Doporučuje se na problematické zóny. Mikroskopické řasy s éterickými oleji okamžitě pronikají do pokožky a řeší problém zevnitř. Krém se doporučuje na boj s celulitidou a přebytečnými tukovými usazeninami.

Natřeme problémová místa, zabalíme do folie a zapneme do vaku na přístrojovou lymfodrenáž.

60 minut 500 Kč. Nechcete-li do vaku, uložíme pod deku na lehátko, pak je cena 30 minut 300 Kč.

Není vhodné pro citlivé jedince a alergiky, krém asi 3 minutky docela pálí, poté ale příjemně hřeje a pokožka je cca tu hodinku červená, což není na škodu.

Doporučujeme 1 aplikaci...a pokud bude vyhovovat tak 5-10 kúr.