Dárkové poukazy

  

Prodej klasických dárkových poukazů je vzhledem k situaci omezen a stávající co máte ještě nevybrané  jde nadále využít i po platnosti. ( Až bude možnost pracovat )

Poukazy posílám i on line, platba na účet. Poukaz si také můžete vytvořit, nebo využít předlohu a obdarovanému ho darovat obálkovou metodou s obnosem na zaplacení. Varianta druhá: objednat přes objednávkový systém a zaplatit těsně před masáží.  Chci se vyhnout situaci, že zas nebudu  moci z nějakého důvodu pracovat a nechci nikomu nic dlužit.

Peníze za nevyužité poukazy nevracíme. Platnost lze prodloužit.  Poukaz je přenosný, může přijít někdo jiný, také vybrat jinou službu z naší nabídky v hodnotě poukazu . Prosím o pochopení 

 

 Tento poukaz s platbou těsně před masáží je volně ke stažení bez předchozí domluvy. Vybranou masáž si tam napíšete a den a hodinu objednání si vyberete v objednávkovém systému : 

 

Za ztracené poukazy a předplatné neručím, proto si je hlídejte, je to Váš doklad.

Poukazy on line.

Postup: vyberete o jakou masáž máte zájem, pošlete na email  toplanskalenka@seznam.cz  doklad o zaplacení a poukaz zasílám obratem, nebo až večer  domasíruji .  Bankovní účet masáží: 1496397017/3030
nebo 281401176/0300

Ukázka některých poukázek on line, s platbou předem