Individuální zaměřená proti bolesti zad, na relax nebo před a po sportovním výkonu

Klasická masáž zaměřená proti bolesti zad

 

Hlavní účinek klasické masáže je uvolnění napjatého svalstva a pomoc od bolesti.

 


Pravidelným promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům, které způsobuje zanedbávání potřeb vlastního pohybového aparátu. Například lidé trpící bolestmi hlavy si neuvědomují, že příčinou jejich strádání nemusí být neurologický problém, ale jen zablokovaná páteř či ztuhlá šíje. Přitom stačí jen trocha pravidelné péče a bolestí se lze dlouhodobě zbavit.

Terapeutické účinky spočívají nejen v uvolnění svalstva, ale podpoří i proudění energie v našem těle. Obnovený tok energie uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity. Starosti a stresy samovolně odplouvají. Jemné masírování navodí pocit bezpečí. Proto je tato masáž ideálním prostředkem v boji proti nepříznivým následkům stresu.

Někdo má rád větší tlak a proto si klient sám zvolí jestli chce masáž klasickou intenzivnější nebo mírnější  masáž relax. Jak mu vyhovuje. Nikdy masáž nemá bolet, aby to bylo nepříjemné, potom je člověk akorát rozlámaný a rozladěný a to není cíl masáže. Nebojte se během masáže ozvat:)

Můžete si vybrat:

Před nebo po sportovním výkonu, zamezení svalové horečky, nabuzení svalů. Masáž je více intenzivní, rychlejší. Používají se různé emulze, hřejivá, chladivá nebo masážní olej.

Nebo jemnější masáž, která je vláčnější, intenzita dle potřeby a přání klienta a je i více relaxační než sportovní, používají se emulze nebo olej podporující hojení svalů.

cena:
60 min / 800 Kč (záda,šíje,nohy)
30 min / 400 (záda, šíje)
50 min / 700 Kč (mix)