Kontakt

Klikněte pro zvětšení QR kódu

Studio RELAX-THERAPY
Střelecká 880/53
Hradec Králové 500 02

Najdete nás v budově vchod 880, přízemí vlevo (viz foto). MHD - zastávka Lipky, vedle lékárny V Lipkách. Pod námi je kadeřnictví Glamour. (V blízkosti je živnostenský úřad) mapa | náhled

Tel.: 606 793 007
Email: toplanskalenka@seznam.cz
Web: www.toplenkamasaze.cz

Bankovní účet masáží: 1496397017/3030
nebo 281401176/0300

Lenka Toplanská - Masérka a provozovatel studia
Živnost  Masérské, rekondiční a regenerační služby
Email: toplanskalenka@seznam.cz 
IČ: 72903252 | vizitka
Akreditace: člen první pomoci (Instruktor první pomoci), zdravotník na zotavovacích akcích - zdravotní dozor, kurz První pomoc s použitím AED (defibrilátor), masér sportovních, relaxačních a antistresových technik. Lektor pro mimoškolní výchovu a vzdělávání v oboru masážních technik apod.,mistr reiky..energetické působení, kurz hypnoterapie, meditace pomocí hladiny alfa. 

(Objednávky na tel. čísle 606 793 007)

Martina Jírová - Kosmetička, manikérka
Akreditace: Vzdělání sš v oboru Kosmetička, modeláž nehtů, základní masáže. Kurzy lash lifting a lash botox řas, prodlužování řas.
(Objednávky na tel. čísle 605 932 656) | vizitka

Objednávky

Objednávky na masáže nevyřizujte emailem. ale využijte objednávací systém, E-mailem lze objednat poukaz, pokud nemáte čas stavit se osobně. Pro ty co neumí použít systém, tak zavolejte. Pokud telefon nezvedám, tak pracuji. Můžete poslat i sms, ozvu se hned jak to bude možné. Děkuji za pochopení.

Objednací termíny podle obsazenosti.

Objednávky masáží využijte objednávkový systém on-line:
https://studiorelaxtherapy.snippet.myfox.cz

Kdo chce masáž hned a nechce čekat až budu mit místo, tak klasickou a těhotenskou masáž může i kosmetička, ale pouze za hotovost. Kdo má poukaz a  předplatné na masáže, tak to jde vybrat jen u mě. Objednávky u Martiny telefonicky na její číslo co je v kontaktech, na kosmetiku a nehty se objednávejte telefonicky na čísle kosmetičky

Nákup dárkových poukazů bez objednání, ale pokud chcete poukaz mimo otevírací dobu, tak stačí zavolat nebo poslat sms a předám i o víkendech..na masáže i kosmetiku.